Podorlický VCC > Aktuality ... zájmové sdružení lidí milujících starou techniku

Aktuální informace nejen pro členy klubu

Aktuální informace nejen pro členy klubu. Zde zveřejňujeme upozornění, která je vhodné sledovat. Týkají se nejen členkých záležitostí, ale také zde naleznete důležité informace pro provoz Vašich historických vozidel.

Turínská charta

Turínská charta byla sepsána celosvětovou federací klubů historických vozidel FIVA. Je to dokument, který má pomoci k zachovávání a zodpovědnému provozování historických vozidel. Charta je doplněna komixovými scénkami pro lepší prezentaci jejích jednotlivých článků.
… zobrazit soubor

Vyjádření testovací komise k navrhovaným změnám testování HV

Vyjádření testovací komise našeho klubu k navrhovaným změnám v testování a provozu historických vozidel. … text vyjádření (.pdf)

Pro získání informací k chystaným změnám zákona o provozu na pozemních komunikacích, které ovlivňují i testování historických vozidel, klikněte zde na:
https://www.sadovskypetr.com/zmeny-v-testovani-veteranu/

Tradiční prvomájová vyjížďka 2019

Časový harmonogram tradiční prvomájové vyjížďky v roce 2019 a orientační mapa.
…detailní informace (.html) a …detailní informace (.pdf)

Letos poslední možnost prodloužení platnosti průkazů historických vozidel

Testovací komise stanovila náhradní termín pro dodání vašich průkazů společně s poplatkem za prodloužení Zdeňkovi Umlaufovi. Předejte vše nejpozději do členské schůze 3.6.2019. Další termín pro prodloužení již letos nebude!!! Poplatek pro člena Podorlického VCC je 700,- Kč, pro nečlena 1200,- Kč.

Prodloužení platnosti průkazu HV v roce 2019

Kdo potřebuje letos prodloužit platnost průkazu historického vozidla na další dva roky, doručte ho předsedovi testační komise Zdeňkovi Umlaufovi spolu s poplatkem za prodloužení nejpozději do 24.3.2019. Poplatek za člena je 700,- Kč, za nečlena 1200,- Kč.

Členský poplatek na rok 2019

Členský poplatek na rok 2019 je zapotřebí uhradit nejpozději na 3. členské schůzi tj. do 4.3.2019.

Používáme pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Rozumím ×